top of page

V-MARİ TABLET

V-Mari kediler ve köpekler için dengeli vitamin mineral ve protein içeren tablet, yüksek miktarda biotin ve B12 organik minerallerle desteklenip kedi ve köpeklerin kullanımına sunulmuştur.

Tablet içi proteinin büyük çoğunluğu maya proteini olup vücut dokuları için değerli yapı maddeleridir. Bağlayıcı olarak lesitin ve kolloidal silika kullanılmıştır.

Lesitin beyin ve sinir metabolizmasını desteklemektedir. Stres durumlarında beyin tarafından doğrudan enerji kaynağı olarak kullanılır.

Et ve diğer hayvansal mamuller aroma verici, magnezyum tuzları tablet yüzeyi için kullanılmıştır.

Bileşenler: Ham Protein %31, Ham İnorganik Maddeler %29, Kalsiyum %5, Fosfor %3,6, Magnezyum %2, Ham Lif %1, Sodyum %0,3.

Kullanım Amacı: Gelişme aşamasındaki kedi ve köpeklerde, yaşı ilerlemiş hayvanlarda, gebe kedi ve köpeklerin artan ihtiyacının karşılanmasında, her türlü stres durumlarında, bozulan tüy ve deri sağlığının iyileştirilmesinde kullanılır.

Bileşenler: Ham Protein %31, Ham İnorganik Maddeler %29, Kalsiyum %5, Fosfor %3,6, Magnezyum %2, Ham Lif %1, Sodyum %0,3. Vitamin A,D3,E,B1,B2,B6,B12,B3,B9,B7

bottom of page